Přehled tarifů pro připojení k Internetu

Přehled tarifů pro připojení k Internetu společnosti F.net, s.r.o., Hodonín.

Bližší informace poskytneme na info@f-net.cz, nebo na telefonech 776 887605 nebo 776 716195

Tarify se sdílenou rychlostí bez datového limitu

Název tarifuRychlost / AgregaceCenaTechnologie připojení
MICRO1024 kbps / 1:6300,- Kč s DPH *)(252,- Kč bez DPH)2,4GHz
HOME2048 kbps / 1:6380,- Kč s DPH (319,- Kč bez DPH)2,4/5GHz
HOME+3072 kbps / 1:6421,- Kč s DPH (353,- Kč bez DPH)2,4/5GHz
PROFI4096 kbps / 1:6500,- Kč s DPH (420,- Kč bez DPH)5GHz

*) U tarifu MICRO je platba prováděna pouze kvartálně, tzn. jedenkrát za tři měsíce.

Vyšší rychlosti nebo tarify na přání jsou řešeny individuálně.

Doplňující informace k tarifům

U všech tarifů nabízíme navíc možnost 10% slevy z měsíčního paušálu při kvartální platbě (neplatí pro tarif MICRO). Uvedené rychlosti jsou maximální a nemusí být dostupné ve všech místech sítě za použití stávajícího hardwaru.

Náklady na zřízení připojení a aktivace

Cena za vybavení pro bezdrátové připojení se liší u každého zákazníka - závisí na použitém klientském zařízení, vzdálenosti od vysílače, kvalitě signálu v přípojném místě a spotřebovaném materiálu. Při zavedení služby je také účtován u tarifů se sdílenou rychlostí aktivační (zřizovací) poplatek, který činí 476,- Kč s DPH (400,- Kč bez DPH). Ve složitějších případech je cena za montáž (aktivaci) řešena dohodou. Pokud si zákazník provede montáž zařízení pro bezdrátové připojení svépomocí, aktivační poplatek mu nebude účtován. Montáž zařízení zajištují předevšim externí firmy.

Dostupnost služby

Připojení jsme schopni všem zákazníkům v současné době nabídnout v lokalitách: Hodonín, Rohatec (včetně Kolonie a Soboněk), Mutěnice, Dubňany, Čejkovic a Starý a Nový Poddvorov. Pro zřízení připojení je nutná přímá optická viditelnost na některý z přístupových bodů („vysílačů“) v dané lokalitě. Zjištění dostupnosti připojení bude zdarma ověřeno před montáží v místě, kde máte zájem o naše připojení.

Změny tarifů

Pro změnu tarifu je nutno podepsat dodatek k Vaší stávající smlouvě. Přechod na tarif vyšší kategorie je zdarma, změna na tarif nižší kategorie je zpoplatněna částkou 500,- Kč s DPH (420,- Kč bez DPH).

Ostatní informace

Platnost ceníku od 1. listopadu 2008. Archív ceníků zde.

Možnosti získání, provozu a rušení služby připojení k Internetu se řídí Všeobecnými podmínkami společnosti F.net, s.r.o. Tyto jsou k nahlédnutí v kanceláři společnosti F.net, s.r.o. a také ke stažení zde (formát souboru Adobe Acrobat PDF).

F.net, s.r.o. si vyhrazuje právo změn výše uvedených informací bez předchozího upozornění.

Pro snazší komunikaci s námi jsme pro Vás připravili nezávazný formulář Žádost o připojení k Internetu. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme e-mailem nebo telefonicky.