Přehled tarifů pro připojení k Internetu

Přehled tarifů pro připojení k Internetu společnosti F.net, s.r.o., Hodonín.

Bližší informace poskytneme na info@f-net.cz, nebo na telefonech 776 887605 nebo 776 716195

Tarify se sdílenou rychlostí bez datového limitu

Název tarifuRychlost / AgregaceCenaTechnologie připojení
MICRO1024 kbps / 1:6300,- Kč s DPH *)(250,- Kč bez DPH)2,4GHz
HOME2048 kbps / 1:6380,- Kč s DPH (316,- Kč bez DPH)2,4/5GHz
HOME+3072 kbps / 1:6420,- Kč s DPH (350,- Kč bez DPH)2,4/5GHz
PROFI 6144 kbps / 1:6500,- Kč s DPH (416,- Kč bez DPH)5GHz

*) U tarifu MICRO je platba prováděna pouze kvartálně, tzn. jedenkrát za tři měsíce.

Vyšší rychlosti nebo tarify na přání jsou řešeny individuálně.

Doplňující informace k tarifům

U všech tarifů nabízíme navíc možnost 10% slevy z měsíčního paušálu při kvartální platbě (neplatí pro tarif MICRO). Uvedené rychlosti jsou maximální a nemusí být dostupné ve všech místech sítě za použití stávajícího hardwaru.

Náklady na zřízení připojení a aktivace

Cena za vybavení pro bezdrátové připojení se liší u každého zákazníka - závisí na použitém klientském zařízení, vzdálenosti od vysílače, kvalitě signálu v přípojném místě a spotřebovaném materiálu. Ve složitějších případech je cena za montáž řešena dohodou. Montáž zařízení zajištují předevšim externí firmy.

Dostupnost služby

Připojení jsme schopni všem zákazníkům v současné době nabídnout v lokalitách: Hodonín, Rohatec (včetně Kolonie a Soboněk), Mutěnice, Dubňany, Čejkovic, Starý a Nový Poddvorov a Dolní Bojanovice. Pro zřízení připojení je nutná přímá optická viditelnost na některý z přístupových bodů („vysílačů“) v dané lokalitě. Zjištění dostupnosti připojení bude zdarma ověřeno před montáží v místě, kde máte zájem o naše připojení.

Změny tarifů

Pro změnu tarifu je nutno podepsat dodatek k Vaší stávající smlouvě. Přechod na tarif vyšší kategorie je zdarma, změna na tarif nižší kategorie je zpoplatněna částkou 500,- Kč s DPH (416,- Kč bez DPH).

Ostatní informace

Platnost ceníku od 1. ledna 2010. Archív ceníků zde.

Možnosti získání, provozu a rušení služby připojení k Internetu se řídí Všeobecnými podmínkami společnosti F.net, s.r.o. Tyto jsou k nahlédnutí v kanceláři společnosti F.net, s.r.o. a také ke stažení zde (formát souboru Adobe Acrobat PDF).

F.net, s.r.o. si vyhrazuje právo změn výše uvedených informací bez předchozího upozornění.

Pro snazší komunikaci s námi jsme pro Vás připravili nezávazný formulář Žádost o připojení k Internetu. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme e-mailem nebo telefonicky.